Російський співак Гарік Сукачов назвав українських дітей "бандерівцями"

  5 Серпня, 2018 14:02
  Російський музикант зізнався в повазі до Володимира Путіна, але за нього не голосував.

  Відомий російський музикант Гарік Сукачов заявив, що в Україні виховали покоління "СС" і "бандерівців". Про це він заявив в інтерв'ю програмі "А поговорити?" на телеканалі "Москва 24".  "В Україні виросло суспільство, дітей виховали так, що для них Бандера – герой, для них есесівці – герої. Це пропаганда... Ні чорта хорошого Україну не чекає. Скільки ми виборсувались з цієї чеченської бійні, видерлися. що у нас творилося! А у них ще гірше. У нас фашисти теж були і навіть є до сих пір, але їх загасили дуже швидко. А у них не загасили, ними користуються... але те, що натворили, накрутили зі своїм народом ті, хто стоять вгорі... Народ, як завжди, кривавими сльозами вмиється і буде вмиватися! Треба ворог – росіянин. Але це ж маячня. Але дітям-то не доведеш, вони виростуть з ворогом", – сказав Сукачов.

  За словами музиканта, президента Росії Володимира Путіна треба поважати за анексію Криму і допомогу бойовикам "ДНР" і "ЛНР".

  Серед найбільших досягнень Путіна на посту Сукачов назвав створення зброї, яке протягом 30 років дозволить Росії відчувати себе безпечно. При цьому музикант не голосував за нинішнього главу держави на президентських виборах і вважає, що це повинен бути його останній його термін.

  Нагадаємо, раніше через відвідини окупованого Криму у заборонений спосіб до бази сайта Миротворець потрапив відомий російський актор Костянтин Хабенський.

  Теги : російські артисти артисти Гарік Сукачов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів