РФ звинувачує українського лікаря у застосуванні заборонених методів ведення війни

  22 Червня, 2016 12:17
  У Росії завели справу на українського лікаря, якого ЗМІ вже назвали "вбивцею".
  Олександр Чернов
  Олександр Чернов

  В РФ порушили кримінальну справу проти громадянина України за звинуваченням у застосуванні заборонених засобів і методів ведення війни.

  Про це повідомляє офіційний сайт Слідчого комітету РФ, зазначаючи, що за даними слідства РФ, 20 червня 2016 року Олександр Чернов, який раніше працював анестезіологом-реаніматологом міської лікарні №7 міста Єнакієве Донецької області, дав інтерв'ю одному з українських телеканалів, у якому "публічно закликав лікарів України здійснювати з дотриманням конспірації дії з надання медичної допомоги неналежної якості пораненим з числа громадян, які не бажають визнати легітимність діючої влади на Україні".

  "Чернов схиляв лікарів вводити таким пацієнтам медичні препарати, які не призначені для лікування, в результаті чого має настати їх смерть. Своїми діями Чернов порушив положення Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни та Додаткового протоколу № II до неї", – наголошують в СК РФ.

  Разом з тим, сам Чернов на своїй сторінці в Facebook звинуватив російські ЗМІ, які широко розтиражували новину про "українського лікаря-вбивцю", в наклепі і "повному перебріхувань фактів" та зазначив, що має намір судитися з російськими ЗМІ.

  Теги : Росія Україна єнакієве СК РФ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів