РФ не має наміру робити "жести" для Зеленського по Донбасу – Лавров

  11 Червня, 2019 13:29
  Голова російського МЗС стверджує, що РФ вже зробила багато "позитивних жестів", які стосуються врегулювання ситуації на сході України.

  Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ не має наміру робити "жести" для команди нового президента України Володимира Зеленського з метою врегулювання ситуації на Донбасі.

  Про це повідомляє УНІАН.

  "Потрібно всім бути чесними. Всі підписувалися під цими Мінськими домовленостями – там чітко сказано, які дії повинен вжити уряд у Києві, а які дії – Донецьк і Луганськ або як їх називають ОРДЛО, і неможливо звалювати провину за відсутність прогресу на когось іншого", – сказав Лавров.

  Голова російського МЗС стверджує, що РФ вже зробила багато "позитивних жестів", які стосуються врегулювання ситуації на сході України.

  "Що стосується питання, чи не можна зробити якийсь жест, щоб зрушити процес з мертвої точки. Знаєте, ми жестів позитивних наробили стільки, що, напевно, для інших нормальних партнерів вистачило б з лишком для того, щоб почати рухи у відповідь", – вважає Лавров.

  При цьому він заявив, що західні країни "штучно створили" кризу у відносинах з Росією під приводом "того, що сталося в Криму та на сході України".

  Нагадаємо, у Кремлі вважають нерезультативним "нормандський формат" в питанні врегулювання конфлікту на сході України, і не хочуть його розширення.

  Теги : Росія Донбас Сергій Лавров мінські домовленості МЗС Росії Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів