Путін вважає Сталіна кращим за Гітлера

  16 Квiтня, 2015 16:51
  Мету знищення цілих народів сталінський режим ніколи перед собою не ставив, заявив російський президент.

  Президент Росії Володимир Путін впевнений, що неможливо порівнювати нацизм та сталінізм. Про це він заявив під час прямої лінії сьогодні, 16 квітня.

  "Звичайно, неможливо ставити на одну дошку нацизм і сталінізм, тому що нацисти прямо, відкрито, привселюдно, оголосили однією із цілей своєї політики знищення цілих етносів: євреїв, циган, слов'ян", - сказав він.

  Фактично, Путін почав виправдовувати Сталіна. "При всьому каліцтві сталінського режиму, при всіх репресіях, при всіх посиланнях цілих народів, все-таки мету знищення народів ніколи сталінський режим перед собою не ставив. Спроба поставити на одну дошку одних і інших не має під собою ніякого ґрунту", - заявив він.

  Як відомо, в Україні 9 квітня Верховна Рада заборонила пропаганду комунізму та нацизму. Це викликало негативну реакцію в Росії. Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що Україна продовжує лінію "на героїзацію нацистів і дегероїзацію справжніх героїв Другої світової війни й Великої Вітчизняної війни" й тим самим "ризикує підірвати мінський процес".

  Теги : Путін нацизм сталінізм
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів