Путін привітав з Днем Перемоги очільників СНД, але "забув" Порошенка

  8 Травня, 2015 13:42
  Без привітання залишився також президент Грузії.

  Президент Росії Володимир Путін привітав громадян України з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні, але не згдав при цьому Президента України Петра Порошенка, повідомляє прес-служба Кремля.

  "Президент Росії привітав керівників Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, а також громадян Грузії і України з 70-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні", - йдеться в повідомленні.

  Таким чином, президенти Грузії та України не "удостоїлися" вітань російского лідера.

  Путін висловив упевненість, що "братня дружба, загартована в роки Великої Вітчизняної війни, буде і надалі сприяти зміцненню стосунків між народами і бути гідним прикладом для нинішніх і прийдешніх поколінь" та попросив передати слова вдячності всім ветеранам ВВВ.

  Нагадаємо, до Путіна на парад 9 травня з очільників країн СНД приїдуть тільки деякі президенти країн колишньго СРСР - Таджикистану, Киргизстану, Казахстану, Вірменії, Азербайджану, а також лідери самопроголошених Абхазії та Південної Осетії. Проігнорують Путіна президенти Білорусі та Узбекістану.

  Теги : Путін день перемоги
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів