Путін впевнений, що відносини РФ і України будуть "неминуче відновлені"

  13 Червня, 2019 11:04
  Російський президент також знову назвав українців і росіян "одним народом або двома братніми народами".

  Президент Росії Володимир Путін заявив, що відносини РФ і України будуть "неминуче відновлені" незалежно від того, як будуть розвиватися відносини з українськими елітами.

  Про це повідомлялють російські ЗМІ.

  "Неминуче, що ми відновимо наші відносини, не може такого бути між частинами одного і того ж народу, або між двома братніми народами, як би не складалися наші відносини з елітами. Навіть з політичними елітами минулого, припустимо, з тими людьми, які на перше місце всієї своєї діяльності, всього свого життя ставили насамперед особистий успіх, особисту вигоду і збереження своїх капіталів, нажитих за рахунок українського народу, які зберігаються десь за кордоном. Від цього у них і така любов до Заходу, я думаю", – вважає Путін.

  Він також заявив, що сподівається на те, що "нове керівництво позбавлене таких обмежень і відчуває себе вільно, покладаючись на довіру, яка була надана народом України".

  На думку президента РФ, команда Зеленського "зможе діяти енергійно".

  Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ не має наміру робити "жести" для команди нового президента України Володимира Зеленського з метою врегулювання ситуації на Донбасі, бо вже зробила багато "позитивних жестів", які стосуються врегулювання ситуації на сході України.

  Теги : Путін Росія Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів