Путін "роздвоївся": наявність двійника стала очевидним - російський журналіст

  26 Червня, 2015 18:12
  Російські ЗМІ допустили "прокол": про появу президента РФ Володимира Путіна було повідомлено одночасно в двох суб'єктах федерації - в Москві і на Алтаї.

  Відомий російський журналіст і блогер Олег Кашин зазначив, що сьогодні інформація про перебування російського президента була суперечливою.

  "В даний час сайт Громадської палати РФ проводить пряму трансляцію зустрічі президента в Кремлі з членами Громадської палати РФ. Захід присвячується десятиріччю палати", - зазначив Кашин в Facebook.

  Одночасно журналіст повідомив, що в алтайських ЗМІ з'явилася згадка, що Путіна знаходиться на урядовій дачі на Алтаї. Кілька днів тому літак з президентом приземлився в аеропорту Горно-Алтайська у супроводі кількох бортів різних типів, як зазвичай буває при відвідуванні президентом його резиденцій.

  Кашин підкреслює, що в останні місяці неодноразово з'являлася інформація про те, що у Путіна кілька двійників. Він згадує, що в лютому російський опозиціонер Навальний заявляв, що на переговори в Мінську замість Путіна відправився двійник. Також з'являлася інформація, що в Ватикан літав двійник російського президента, і з цієї причини Путін нібито і не захотів заїжджати до екс-прем'єра Італії Сільвіо Берлусконі, добре знайомому з "справжнім Путіним".

  Теги : Путін олег кашин
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів