Путін: Росію змусили анексувати Крим

  7 Березня, 2018 17:11
  Крім того, президент РФ додав, що спрогнозував подальше введення санкцій проти Росії.

  Президент Росії Володимир Путін вважає, що Москву могли свідомо підвести до анексії Криму. Таке думку Путін висловив у фільмі телеведучого Володимира Соловйова "Миропорядок 2018", який останній розмістив на своїй сторінці у "ВКонтакте", передає "Лівий берег".

  "Мені іноді здається – і думаю, що під цим є певні підстави, – що хтось свідомо підвів нас до такої межі, опинившись на якій, ми повинні були діяти так, як ми діяли", – заявив президент Росії.

  Однак він зазначив, що суперник не очікував того, наскільки Росія буде діяти швидко і рішуче в цій ситуації. Крім того, Путін додав, що спрогнозував подальше введення санкцій проти Росії через анексії Криму. При цьому російський президент висловив упевненість, що "вдолгую" Росія все одно виграє".

  Також під час інтерв'ю він висловив обурення тим, що США обдурили Росію під час революції в Україні. За його словами, американці попросили Росію переконати колишнього президента України Віктора Януковича, щоб він не застосовував армію проти активістів, але після цього через день в країні стався державний переворот.

  Нагадаємо, російська приватна військова компанія "Вагнер", яку контролює олігарх Євген Пригожин, порушує плани самого президента Росії Володимира Путіна в Сирії.

  Теги : Путін Росія анексія Криму
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів