Путін підписав указ про "спеціальні економічні заходи" щодо Туреччини

  28 Листопада, 2015 20:17
  Росія запровадила економічні обмеження проти Турецької Республіки.
  Фото з відкритих джерел

  Путін підписав указ "Про заходи щодо забезпечення національної безпеки РФ і захист громадян РФ від злочинних та інших протиправних дій і про застосування спеціальних економічних заходів щодо Турецької Республіки".

  Про це повідомила прес-служба Кремля.

  Зазначається, що згідно з указом, на території РФ тимчасово вводяться: заборона або обмеження ввезення на територію РФ окремих видів товарів, країною походження яких є Туреччина, заборона або обмеження для організацій, що знаходяться під юрисдикцією Туреччини на виконання ними окремих видів робіт (послуг) на території РФ.

   Крім того, передбачається заборона для роботодавців, замовників робіт (послуг), на залучення з 1 січня 2016 року для здійснення трудової діяльності, виконання робіт працівників з числа громадян Туреччини, які не перебувають у трудових або цивільно-правових відносинах з даними роботодавцями / замовниками робіт станом на 31 грудня 2015 року. 

   Також туроператорам і турагентам рекомендується утримуватися від реалізації громадянам Російської Федерації туристського продукту, що передбачає відвідування території Туреччини.

   Разом з тим, від 1 січня 2016 року призупиняється дія закону про безвізовий режим для громадян Туреччини, "за винятком громадян, які мають дозвіл на тимчасове проживання або дозвіл на проживання на території РФ, а також громадян, які направляються на роботу в диппредставництва та консульські установи Туреччини на території РФ та членів їх сімей".

   Теги : Путін Росія санкції туреччина
   Коментарі
   1000 символів лишилося
   ТОП МАТЕРІАЛІВ


    Архів