Путін може обійти західні санкції – ЗМІ

  28 Лютого, 2016 16:55
  За інформацією ЗМІ, Путін задумав обійти санкції за допомогою західних банків.
  Фото з відкритих джерел

  Росія планує обійти європейські та американські санкції, випустивши позику на 3 млрд доларів з терміном погашення в 10 років, для чого скористається послугами китайських, європейських та американських банків. 

  Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

  Наголошується: під санкціями перебуває не сама РФ, а окремі підприємства, через що банки можуть брати участь в аукціонах за позиками (давати позики Росії – Ред.). Через це санкції проти Росії ризикують стати безглуздими і не чинитимуть на неї економічного тиску – якщо Путіну вдасться за допомогою такого маневру залучити в країну кошти, він зможе передати їх тим фірмам, які перебувають під санкціями.

  Водночас наголошується, що у Вашингтоні до цієї ініціативи Росії ставляться дуже серйозно: уряд США застерігає американські банки від укладення угод з Москвою і надання їй позик.

  Однак, незважаючи на застереження, багато банків, керуючись діловими перспективами, схиляються до того, щоб підтримати позицію Росії. Зважаючи на це, мінфін РФ заявив, що випуск позик буде здійснюватися незалежно від позиції уряду США.

  Разом з тим, підкреслюється: для РФ це дуже ризикований крок, який, загалом, зводиться до стратегії "все або нічого".

  Теги : Путін Росія США Європа Китай санкції проти росії
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів