Проти російських солдатів, які відмовилися воювати в Донбасі, розпочали справи

  2 Листопада, 2015 13:44
  Російська прокуратура відкрила близько 80 кримінальних справ щодо солдатів 33-ї окремої мотострілкової бригади 49-ї Армії Південного військового округу в Майкопі.

  Потрапили під слідство російські військовослужбовці, які подали рапорти з відмовою від "відрядження" в Україні після проходження спецпідготовки в Ростовській області.

  Про це повідомляє Головне управління розвідки України.

  Російська прокуратура відкрила близько 80 кримінальних справ за ст. 337 КК РФ (самовільний відхід з частини або місця несення служби) щодо солдатів 33-ї окремої мотострілкової бригади 49-ї Армії Південного військового округу в Майкопі.

  Ці солдати подали рапорти з відмовою від "відрядження" на Донбас після проходження спецпідготовки на полігоні Кадамовський.

  Також розпочаті провадження проти неслухняних бойовиків. У зв'язку з фактами непокори і відмови виконувати накази командирів окремих підрозділів "6-го окремого мотострілецького полку 2 Армійського корпусу" терористів, 31 жовтня в розташування "полку" прибула інспекційна комісія на чолі з високопоставленим російським офіцером.

  Запланована робота комісії окупантів й у передових підрозділах "14-го батальйону територіальної оборони", які дислоковані в Донецькому районі, і де перебуває командир терористів "6-го окремого мотострілецького полку" Павло Дрьомов.

  Теги : розвідка російські військові
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів