Проти генсека ФІФА відкрили арбітражну справу

  7 Сiчня, 2016 16:14
  Посадовця підозрюють у причетності до нелегального продажу квитків на матчі ЧС-2014 у Бразилії.

  Арбітражна палата Комітету з етики ФІФА розпочала арбітражну справу проти генерального секретаря організації Жерома Вальке.

  Про це повідомляє прес-служба ФІФА.

  Зазначається, що  Арбітражна палата уважно вивчила доповідь і ухвалила відкрити офіційну арбітражну справу проти Жерома Вальке. При цьому в організації не повідомляють деталі справи посилаючись на презумпцію невинуватості.

  Підкреслюється, що в ході судового розгляду, сторонам буде запропоновано представити свою позицію в тому числі будь-яких докази щодо остаточної доповіді слідчого палати (ст. 70 п. 2 Кодексу ФІФА з етики), і може запросити слухання (ст. 74 п. 2 Кодексу ФІФА з етики).

  Наразі Жером Вальке, якого підозрюють у причетності до нелегального продажу квитків на матчі ЧС-2014 у Бразилії відсторонений від футбольної діяльності. Сам посадовець звинувачення на свою адресу відкидає.

  Як відоморішенням Арбітражної палати ФІФА Президента Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Йозефа Блаттера і голову Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішеля Платіні відсторонили від футбольної діяльності на 8 років.

  Теги : ФІФА футбол бразилія спорт відсторонення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів