Президент Польщі хоче залучити США та сусідів України до переговорів щодо Донбасу

  24 Серпня, 2015 16:12
  На думку Анджея Дуди, формат переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі треба розширити, а саме: долучити США, ЄС та сусідів України.

  Президент Польщі Анджей Дуда хоче залучити до переговорів щодо конфлікту на сході України США, ЄС, сусідів України та європейські інституції.

  Це питання він планує обговорити під час візиту до Берліна цього тижня, йдеться у повідомленні на сайті глави польської держави.

  "Я хочу про це говорити. Я не можу собі уявити, щоб у переговорах не брали участь сильні європейські країни, але в них могли б взяти участь США як світова держава, з якою, напевно, мусить рахуватися Росія і сусіди України, тобто ті, які безпосередньо зацікавлені, що там відбувається", - наголосив польський президент.

  Також Дуда зазначив, що в переговорах щодо України мають брати участь Євросоюз і європейські інституції, а не лише Німеччина та Франція.

  Нагадаємо, 14 серпня Дуда під час телефонної розмови з Порошенком вже пропонував, щоб у мирних переговорах брали участь "найсильніші держави Європи", а також сусіди України, зокрема і Польща.

  Теги : США Польща Порошенко Донбас Нормандська четвірка ЄС Україна Анджей Дуда
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів