Прем’єр Угорщини відправить біженців до країн, з яких вони прибули

  12 Вересня, 2015 11:11
  Біженців, які прибувають до ЄС, обманюють двічі - контрабандисти і політики, які обіцяють їм гарне життя у Європі.

  Прем`єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що біженців відправлятимуть до країн, з яких вони прибули.

  Про це він заявив в інтерв`ю німецькій газеті Bild, повідомляє Deutsche Welle.

  Коментуючи запитання про закриття угорських кордонів з 15 вересня, Орбан заявив, що мігранти мають відправлятися назад - ”туди, звідки вони прибули”. Втім, це не стосується тих, хто уже на території ЄС.

  ”Ці мігранти прибувають же до нас не з зони воєнних дій, а з таборів у сусідніх із Сирією країн: з Лівану, Йорданії, Туреччини. Там вони перебували у безпеці, - вважає Орбан. - Ці люди прибувають у Європу не через те, що вони шукають безпеки, а тому, що вони хочуть кращого життя, ніж у таборах”.

  При цьому угорський прем`єр наголосив, що ці мігранти хочуть ”німецького, можливо, шведського життя”.

  ”Умов життя у Греції, Македонії, Сербії, Угорщині та Австрії їм недостатньо”, - додав Орбан.

  Він також наголосив, що біженців, які прибувають до ЄС, обманюють двічі - контрабандисти і політики, які обіцяють їм гарне життя у Європі.

  На думку Орбана, провідні європейські політики живуть у ”світі фантазій”.

  ”Вони не мають жодного уявлення про справжню небезпеку, яку становлять для нас мігранти”, - вважає угорський прем’єр.

  На його думку, квоти на розподіл мігрантів мають сенс лише тоді, коли кордони ЄС закриті. Адже уявлення, що всередині Євросоюзу біженців можна стримати на шляху туди, куди вони прагнуть - зокрема, до Німеччини - є ”ілюзією”, переконаний Орбан.

  Він пообіцяв на наступній зустрічі прем`єр-міністрів ЄС представити план, згідно з яким ЄС має надавати сусіднім із Сирією країнам, таким як Туреччина, Йорданія та Ліван, значну фінансову підтримку. При цьому Орбан наголосив, що Туреччина уже тривалий час самостійно робить великий внесок для вирішення питання біженців.

  Нагадуємо, за даними Міжнародної організації з міграції, кількість мігрантів, які прибули до Європи з початку року з країн Близького Сходу і Африки Середземним морем, перевищила 430 тис. осіб.

  10 вересня депутати Європейського парламенту ухвалили резолюцію, відповідно до якої між країнами ЄС будуть розподілені 160 тис. біженців.

  Теги : біженці Угорщина Віктор Орбан нелегальні мігранти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів