Прем’єр Польщі Копач уже визнала поразку своєї партії на виборах

  26 Жовтня, 2015 09:29
  За попередніми даними, лідирує консервативна партія Качинського "Право і справедливість".
  Ева Копач
  Ева Копач

  Перші екзит-поли демонструють упевнену перемогу опозиційної консервативної партії "Право і справедливість" на парламентських виборах у Польщі.

  Прем'єр-міністр Польщі Ева Копач уже визнала поразку своєї партії "Громадянська платформа", що керувала країною останні вісім років. Варто відзначити, що це був період економічного зростання і політичної стабільності Польщі.

  До влади ж повертається партія загиблого президента Леха Качинського – "Право і справедливість". Її лідер – Ярослав Качинський. Ця політсила будувала свою кампанію на недовірі до Євросоюзу та прихильності до посилення НАТО на тлі російської агресії. Партія виступає проти вступу до зони євро, обіцяє більше витрат на соціальний захист та нові податки для банків.

  Також її називають найбільш проукраїнською партією. Варто додати, що новообраний президент Польщі Анджей Дуда також був кандидатом від "Права і справедливості".

  Підсумки екзит-полів: "Право і справедливість" набирає понад 39% голосів виборців, Громадянська платформа" – понад 23% голосів виборців. До парламенту проходять ще три партії. ЦВК Польщі обіцяє оголосити офіційні результати виборів 27 жовтня.

  У Польщі вчора обирали 460 депутатів Сейму (нижня палата парламенту) та 100 – Сенату (верхня палата парламенту).

  Теги : Польща парламентські вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів