Португалія – чемпіон Європи з футболу-2016

11 Липня, 2016 08:27
    Португальці виграли головний європейський футбольний турнір уперше в своїй історії.

Збірна Португалії перемогла команду Франції з рахунком 1:0 у фіналі Євро-2016 і стала новим чемпіоном Європи з футболу.

Єдиний і переможний м’яч в екстра-таймі на 109-й хвилині забив нападник Едер.

Прикметно, що перемогу португальська команда здобула без свого знаменитого лідера Кріштіану Роналду, який на 25-й хвилині через отриману в ході матчу травму був змушений залишити поле.

Зазначимо, що головний футбольний турнір Європи серед національних команд збірна Португалії виграла вперше у своїй історії.

Португалія – Франція 1:0

Гол: Едер, 109

Португалія: Патрісіу, Седрік, Пепе, Фонте, Геррейру, Карвалью, Санчеш (Едер, 78), Адріен (Моутінью, 66), Маріу, Нані, Роналду (Куарежма, 25)

Франція: Льоріс, Санья, Косельні, Умтіті, Евра, Сіссоко (Мартьяль, 110), Погба, Матуїді, Пайє (Коман, 58), Грізманн, Жиру (Жиньяк, 78)

Попередження: Седрік, Маріу, Геррейру, Карвалью, Патрісіу – Умтіті, Матуїді, Косельні, Погба