Поляки хочуть надати посвідки на проживання усім українцям, які на них працюють

  28 Сiчня, 2016 16:12
  Тільки б не приймати мусульман.

  Спілка підприємців і роботодавців Польщі запропонувала надати посвідку на проживання мільйону українців, які вже працюють у країні, у т.ч. нелегалам.

  До 2050 року населення Польщі, за прогнозами, скоротиться більш ніж на 4 млн. Із решти 34 млн більш ніж 3,4 млн будуть людьми віком понад 80 років. 

  За оцінками аналітиків організації, щоб підтримати поточний рівень економіки, до 2050 року країна повинна прийняти близько 5 млн іммігрантів.

  "Польща терміново потребує іммігрантів, які хочуть працювати і легко асимілюються. Найбільш придатними кандидатами можуть бути українці. За даними уряду, в країні легально працюють 650 тис. українців, число нелегалів сягає 270 тис. Тож можна говорити, що в Польщі на різних підставах перебуває близько мільйона українців. У зв'язку із цим потрібно терміново легалізувати перебування українців, які зараз проживають у Польщі", - наголошено в заяві.

  Також організація пропонує задуматися про легалізацію білорусів і в'єтнамців.

  За даними дослідницької організації Maison, 52% поляків підтримують надання посвідки на проживання українцям, що вже мешкають в Польщі.

  Нагадаємо, що Польща активно використовує тему українських мігрантів, щоб аргументувати відмову від мусульманських біженців.

  Теги : Польща мігранти роботодавці
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів