Польща зрівняє зарплати заробітчан з України та поляків

  5 Червня, 2016 16:48
  Уряд Польщі має намір зрівняти зарплати поляків та найманих працівників з-за кордону.

  З 1 січня 2017 року в Польщі будуть зрівняні заробітні плати найманих робітників з-закордону та поляків.

  Про це заявив заступник міністра з питань родини, праці і соціальної політики Польщі Станіслав Швед, повідомляє "Польське радіо".

  "Триває робота над застосуванням так званої сезонної директиви (справ прибуття і перебування громадян третіх країн з метою працевлаштування на сезонну роботу – ред.), щодо працевлаштування іноземців, і яка має бути задіяна з 1 січня 2017 року", - йдеться в заяві.

  Зазначається: зміни в сезонних директивах стосуватимуться т.зв. короткотермінових заявок при одночасному збереженні спрощеної форми працевлаштування і також параграф щодо однакових умов праці і зарплат.

  При цьому заступник міністра родини, праці і соціальної політики Польщі зазначив, що сезонною роботою здебільшого зацікавлені громадяни України - "Ми знаємо, що за сьогоднішньої системи заявок, особливо з українського боку, трапляються різні зловживання, купування таких заявок. І з польської сторони ми до кінця не знаємо чи ті особи справді прибули на роботу з України і фактично працюють, чи таке оформлення інколи використовується задля отримання візи".

  Нагадаємо, в Польщі створена Профспілка українських працівників.

  Теги : Польща Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів