Польща закликала НАТО до співпраці з Україною

    4 Сiчня, 2016 08:41
    Ситуація в Україні буде одним із найважливіших пунктів на саміті НАТО у Варшаві.
    Фото з відкритих джерел

    Бюро національної безпеки Польщі вважає, що липневий саміт НАТО у Варшаві має запропонувати Україні пакет співробітництва, схожий на той, що отримала Грузія під час саміту у 2014 році.

    Про це заявив глава Бюро Павел Солох, передає польське агентство PAP .

    Він вважає, що Альянс таким чином підкреслить значимість відносин з Україною.

    Солох наголосив, що ситуація в Україні буде одним із найважливіших пунктів, які будуть розглядатися під час саміту НАТО в липні у Варшаві.

    "Складно собі уявити, щоб відносини з Росією стали такими ж як до анексії Криму та інших дій Росії проти України до розв'язання конфлікту в Україні. Ми очікуємо, що саміт висловиться про це і що у Варшаві відбудеться засідання Ради НАТО-Україна, оскільки про це говорив під час візиту до Києва президент Анджей Дуда", - заявив Солох.

    Він зазначив, що повна нормалізація відносин між НАТО та Росією неможлива доти, поки не буде вирішено російсько-український конфлікт.

    Солох зазначив, що саміт у Варшаві також повинен визначитися зі зміцненням східного флангу Альянсу. Міністри оборони країн НАТО в лютому мають зустрітись та визначити напрями посилення військової присутності НАТО на сході. 

    Теги: Росія Польща НАТО Україна
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ


      Архів