Польща закликала НАТО до співпраці з Україною

  4 Сiчня, 2016 08:41
  Ситуація в Україні буде одним із найважливіших пунктів на саміті НАТО у Варшаві.
  Фото з відкритих джерел

  Бюро національної безпеки Польщі вважає, що липневий саміт НАТО у Варшаві має запропонувати Україні пакет співробітництва, схожий на той, що отримала Грузія під час саміту у 2014 році.

  Про це заявив глава Бюро Павел Солох, передає польське агентство PAP .

  Він вважає, що Альянс таким чином підкреслить значимість відносин з Україною.

  Солох наголосив, що ситуація в Україні буде одним із найважливіших пунктів, які будуть розглядатися під час саміту НАТО в липні у Варшаві.

  "Складно собі уявити, щоб відносини з Росією стали такими ж як до анексії Криму та інших дій Росії проти України до розв'язання конфлікту в Україні. Ми очікуємо, що саміт висловиться про це і що у Варшаві відбудеться засідання Ради НАТО-Україна, оскільки про це говорив під час візиту до Києва президент Анджей Дуда", - заявив Солох.

  Він зазначив, що повна нормалізація відносин між НАТО та Росією неможлива доти, поки не буде вирішено російсько-український конфлікт.

  Солох зазначив, що саміт у Варшаві також повинен визначитися зі зміцненням східного флангу Альянсу. Міністри оборони країн НАТО в лютому мають зустрітись та визначити напрями посилення військової присутності НАТО на сході. 

  Теги : Росія Польща НАТО Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів