Південна Осетія заявила про підготовку референдуму щодо входження до складу РФ

  11 Квiтня, 2016 15:47
  Президент Південної Осетії заявив, що референдум про входження самопроголошеної республіки до складу РФ буде проведений до кінця серпня.

  Влада Південної Осетії планує провести референдум про входження до складу РФ до серпня 2016 року.

  Про це в інтерв'ю російським ЗМІ заявив президент самопроголошеної республіки Леонід Тібілов, наголосивши, що точний термін поки не визначений.

  За словами Тібілова, на голосування буде винесено питання про зміну південноосетинської конституції, що дозволить у майбутньому звернутися до керівництва Росії з проханням про приєднання.

  "Ми дійшли висновку, що нам потрібно внести такі зміни до чинної конституції, які б дозволяли президенту звернутися за погодженням з парламентом республіки до вищого керівництва Росії - тут ми конкретно вказуємо Росію - з питання розгляду можливості входження до її складу", - йдеться в заяві.

  При цьому, наголошується: Цхінвал не чекає, що російська сторона одразу відреагує на результати референдуму - "Наразі, виходячи з ситуації в світі, ми б не хотіли піддавати серйозним політичним ризикам нашого стратегічного партнера в особі Росії".

  Теги : Росія референдум південна осетія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів