Біженці повинні будуть повернутися додому - Меркель

  30 Сiчня, 2016 16:55
  Канцлер Німеччини заявила, що після того, як нестабільність і війна на Близькому Сході закінчаться, мігранти будуть змушені повернутись на батьківщину.
  Фото з відкритих джерел

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що мігранти з країн Близького Сходу мають повернутися додому після того, як нестабільність і війна в їхніх країнах закінчиться.

  Про це вона заявила на зустрічі з активом партій ХДС і ХСС у Захдіній Померанії, повідомляють іноземні ЗМІ.

  "Вони (біженці – Ред.) повинні знати: притулок в Німеччині – тимчасовий, і після встановлення миру в Сирії та перемоги над ІДІЛ в Іраку, вони мають повернутись на батьківщину", - йдеться в заяві.

  Зазначається: таким чином глава німецького уряду відреагувала на заяву лідера ХСС, який погрожував судом її уряду, якщо не будуть виконані його вимоги щодо зменшення потоку біженців до ФРН.

  Підкреслимо: у своїй промові Меркель нагадала, що 70% біженців, які втекли до Німеччини від війни в колишній Югославії в 1990-х роках, повернулись до своїх країн.

  Нагадаємо, кабмін Баварії звернувся до представництва німецьких федеральних земель з пропозицією про визнання України безпечною, що, у разі позитивної відповіді, позбавить українців прав на політпритулок в Німеччині.

  Теги : Меркель німеччина біженці ІДІЛ Ірак Сирія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів