Парад у Москві: повернення радянського пафосу та банальна промова Путіна

  9 Травня, 2015 10:40
  Парад Перемоги у Москві на 9 травня став наймасштабнішим в сучасній історії РФ.

  У Москві сьогодні парад Перемоги почався в 10 ранку. У ньому бере участь більше 15 тисяч осіб і близько 200 одиниць військової техніки.

  Це наймасштабніший парад у сучасній історії РФ.

  Крім російських військовослужбовців, у параді пройшли представники Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Індії, Монголії, Сербії та Китаю (всього 10 парадних розрахунків чисельністю 732 людини).

  Президент РФ Володимир Путін виголосив промову на параді. У ній примітні лише кілька тез - в іншому вона була досить банальною за змістом.

  Путін заявив, що спроби створення однополярного світу та силове блокове мислення підточують стійкість світового розвитку, тому необхідно виробити систему рівної безпеки для всіх держав.

  За його словами, необхідно виробити систему рівної безпеки для всіх держав. "І нашим спільним завданням має стати вироблення системи рівної безпеки для всіх держав. Системи, адекватної сучасним загрозам, побудованої на регіональної та глобальної, позаблоковою основі. Тільки тоді ми забезпечимо мир і спокій на планеті", - сказав Путін.

  Другий момент у промові - Путін визнав, що перемогу над нацизмом забезпечував весь "багатонаціональний" народ СРСР, а не лише російський.

  "За свободу рідної землі боровся весь багатонаціональний народ, все несли важку ношу війни і всі разом здійснили безсмертний подвиг порятунку Вітчизни, визначили результат Другої світової війни, звільнили від нацистів народи Європи", - сказав Путін.

  Теги : Путін 9 травня парад Москва
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів