Папа Франциск подарував Путіну "Ангела миру". Про що це говорить?

  11 Червня, 2015 11:47
  Папа Римський подарував російському лідеру медальйон і дав зрозуміти, що в Україні повинен бути мир.
  unconfirmedbreakingnews.com

  Президент Російської Федерації Володимир Путін під час візиту в Італію та Ватикан отримав від Папи Римського Франциска медальйон "Ангел миру".

  Медальйон "Ангела миру" за словами Франциска створює солідарність між націями та народами.

  Взагалі візит в резиденцію Папи Франциска став другим для Путіна, який у 2013 році виділив 35 хвилин для розмови зі Святійшим. Цього разу з огляду на конфлікт в Україні Папа та російський лідер говорили більше однієї години у особистій бібліотеці Франциска.

  Зазначимо, що очільнику Ватикану прийшлось чекати майже годину Путіна, який примудрився запізнитись на важливу зустріч.

  Під час обміну люб’язностями Франциск та Путін обмінялись подарунками, серед яких був медальйон "Ангела миру". Подарований очільнику Кремля медальйон за словами Святійшого приносить мир та радість.

  Величезна кількість російських ЗМІ розцінила подарунок Франциска, як нагороду за мир, який дарує Путін, але судячи зі слів Папи та тлумачення Ватикану "Ангел миру" – повинен спонукати до миру. У Святійшому престолі вважають, що людина з цим медальйоном повинна зробити перший крок на шляху до миру та добробуту.

  У 2015 році Путін виявився не першою людиною, яка отримала медальйон "Ангела миру", адже у травні ця ж нагорода була вручена лідеру Палестини Махмуду Аббасу.

  Теги : Путін Росія Папа Римський Ватикан Франциск
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів