Палата представників США ухвалила законопроект про підтримку кібербезпеки України

  8 Лютого, 2018 09:53
  Проект спрямований на активнішу взаємодію між Україною і США в умовах протидії гібридній агресії РФ.

  Палата представників Конгресу США підтримала більшістю голосів проект "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки".

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє посольство України в США.

  “Конгресмени схвалили проект “Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки”, що спрямований на просування активнішої взаємодії між Україною і США у сфері кібербезпеки в умовах протидії російській гібридній агресії”, – йдеться у повідомленні.


  Розгляд законопроекту відбувся за присутності у пленарній залі Посла України в США Валерія Чалого.

  Так, документ передбачає допомогу Україні в удосконаленні стратегії кібербезпеки, зокрема, щодо посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприяння участі України у програмах обміну інформацією.

  У законопроекті також підтверджується відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва України з НАТО.

  Зазначається, що співавторами документа виступили члени Конгресового українського кокусу, конгресмен-демократ Брендан Бойл та конгресмен-республіканець Браян Фітцпатрик.

  Перед набуттям чинності законопроект має бути проголосований також Сенатом та підписаний Президентом США.

  Нагадаємо, раніше спеціальний представник Державного департаменту США Курт Волкер заявив, що мета Росії після окупації Криму і Донбасу полягає в дестабілізації України.

  Теги : Росія законопроект Україна Конгрес США кібербезпека
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів