Опозиційний депутат Держдуми розповів, скільки росіян воює у Донбасі

  15 Травня, 2015 17:40
  Ілля Пономарьов впевнений, що Путін не закінчить війну, бо інакше усі ці "добровольці" повернуться у Росію з антипутінськими настроями.
  Ілля Пономарьов
  Ілля Пономарьов

  Депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов зазначив, що на боці донбаських терористів воюють від 20 до 30 тис. громадян Росії, передає "РБК-Україна".

  Депутат впевнений, що Росія не робитиме ніяких спроб врегулювання цього конфлікту, бо в іншому випадку ці люди повернутся на батьківщину зі зброєю, "з палаючими очима і з антипутінськими настроями".

  Пономарьов вважає, що багато російських громадян, які воюють в Донбасі, налаштовані антипутінськи.

  "Велика частина людей, які там воюють, ось цих добровольців, справжніх добровольців я маю на увазі, вони налаштовані скоріше антипутінськи, ніж пропутінськи, і багато з цих людей були на Болотяній площі, і це далеко не армія Володимира Володимировича", - сказав він.

  Повернутися у Росію вони зможуть тільки у разі закінчення військових дій, а це буде сприйматись ними як зрада. Тому Путін не хоче такого розвитку подій, а "хоче, щоб вони всі один одного поперевбивали з вами, тому, чим довше буде тривати стрілянина та насильство, тим для його інтересів краще", вважає Пономарьов.

  Фундаментальний інтерес Путіна полягає у зміні влади в Україні, наголосив він. Російський президент вважає, що час грає на нього, до того ж, йому "важливо показати російським громадянам, що революція не може бути успішна принципово, ні при яких умовах", підкреслив опозиційний депутат.

  Нагадаємо, Пономарьова позбавили депутатської недоторканості 7 квітня. З серпня минулого року він перебуває за межами Росії. Пономарьов був єдиним, хто свого часу голосував проти введення російських військ до Криму.


  Теги : Донбас Пономарьов російські війська
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів