Опальний російський олігарх подав у суд на РФ

  22 Вересня, 2015 11:13
  Сергія Пугачова колись називали "банкіром Путіна".
  Сергій Пугачов
  Фото з відкритих джерел
  Сергій Пугачов

  Російський олігарх-втікач Сергій Пугачов подав до Росії позов на 10 млрд доларів, повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерело в оточенні Пугачова.

  Позов було подано в Постійну палату третейського суду в Гаазі. Представник Пугачова підтвердив російським ЗМІ зазначену інформацію.

  Підставою для позову стала експропріація у екс-сенатора його активів у Росії: суднобудівних підприємств, Єнісейської промислової компанії, проекту на Червоній площі "Кремлівський" і земель в Московській області.

  Пугачов був основним бенефіціаром Межпромбанка, який влітку 2010 року був позбавлений ліцензії, а пізніше збанкрутував. Ще пізніше Росія забрала у нього активи Об'єднаної промислової корпорації.

  Восени 2013 року проти Пугачова, який покинув до того часу Росію, було порушено першу кримінальну справу. Він звинувачувався у розкраданні 28 млрд руб., які Банк Росії виділив Міжпромбанку як беззаставні кредити.

  Пізніше Пугачову було пред'явлено нове звинувачення щодо відносин Межпромбанка та одного з офшорів на Кіпрі. Російське Агентство страхування вкладів звернулося до влади Великої Британії, куди переселився Пугачов, з проханням заарештувати його активи.

  На початку червня британська влада погодилися розглянути запит про екстрадицію банкіра до Росії. Йому було заборонено залишати територію Англії та Уельсу.

  На початку липня Пугачов залишив Лондон, мотивуючи це тим, що йому погрожують вбивством, та виїхав у Францію.

  Теги : Росія судовий позов Гаага сергій пугачов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів