ООН перегляне відносини з ФІФА через корупційний скандал

  29 Травня, 2015 09:54
  Всесвітня організація стежитиме за розвитком подій та розслідуванням корупції у ФІФА.

  На тлі корупційного скандалу і арешту високопоставлених чиновників Міжнародної федерації футболу ООН заявила, що перегляне свої відносини з ФІФА.

  Про це сказав офіційний представник ООН Стефан Дуярріч у Нью-Йорку в четвер, передає Deutsche Welle.

  Він відзначив, що всесвітня організація стежитиме за розвитком подій та розслідуванням корупції у ФІФА. Також він додав, що метою співпраці ООН зі світовою футбольною організацією є те, "щоб мирне послання ООН почули і побачили на великих спортивних змаганнях".

  За словами Дуярріча, ООН і ФІФА мають багато спільних ініціатив, які не пов’язані з фінансуванням однієї зі сторін, зокрема у питаннях пропаганди здорового способу життя та захисту дітей. Окрім того, організації готові співпрацювати у вирішенні соціальних проблем, таких як боротьба з бідністю, дотримання прав людини та охорона навколишнього середовища.

  Нагадаємо, напередодні у Швейцарії затримали кількох високопосадовців ФІФА за звинуваченнями у корупції. Невдовзі стало відомо, що їх заарештували у зв’язку з наданням Росії та Катару права проведення чемпіонату світу з футболу в 2018 та 2022 роках.

  Теги : ООН корупція ФІФА скандал
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів