Новий російський планшет виявився екраном для смартфона

  25 Травня, 2015 11:53
  Проектом вирішив похвалитися глава держкорпорації "Роснано" Анатолій Чубайс.

  Російський проект смартфона за 150 млн доларів виявився, в підсумку, накладним екраном для смартфона iPhone 6.

  Підсумком проекту хотів похвалитися глава корпорації "Роснано" Анатолій Чубайс. "Всі пам'ятають нашу невдачу з планшетом? А ми все-таки довели проект до комерційних продуктів. Див.: Https: //popslate.zendesk.com/hc/en-used і це тільки початок!" - написав Чубайс в Twitter.

  Правда, посилання відкрити неможливо. У наступному твіті глава "Роснано" відправив всіх бажаючих побачити новий прорив російських технологій на сайт popslate.com.

  Російським ЗМІ вдалося встановити, що мав на увазі Чубайс. Це - накладний екран для iPhone 6, який повинен був розроблятися компанією-стартапом popSLATE. Остання є партнером компанії Plastic Logic, в яку "Роснано" інвестувала 150 млн доларів в 2011 році.

  Ці кошти мали піти на будівництво заводу для виробництва російських аналогів гнучких дисплеїв і російських аналогів iPad.

  У 2012 році з'ясувалося, що будівництво заводу переноситься на невизначений термін, а Plastic Logic відмовляється від проекту.

  Тепер, мабуть, з'явилася можливість показати хоч якийсь результат багаторічної діяльності. Основне призначення нового накладного екрану, яким намагається похвалитися Чубайс - економія енергії без використання основного екрану смартфона. З його допомогою можна шукати інформацію або писати якісь прості дії.

  Найближчим часом виробники націлилися на виробництво таких же екранів для Android.

  Нагадаємо, в Росії вже задумалися над створенням нової операційної системи.

  Теги : роснано чубайс смартфон iPad
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів