Німеччина та Франція мають намір створити єдину європейську державу замість ЄС

  27 Червня, 2016 13:40
  До ЗМІ потрапила інформація про спільний німецько-французький проект реформи ЄС.

  Німеччина і Франція підготували план реформ Євросоюзу, який передбачає глибоку інтеграцію країн-членів ЄС.

  Про це повідомляє польський телеканал TVP Info, в розпорядженні якого опинилась копія підписаного МЗС Німеччини та Франції документ, зазначаючи при цьому, що 27 червня міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр має намір передати його колегам з "Вишеградської четвірки" (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина – ред.) на зустрічі в Празі.

  "Якщо запропонований документ буде реалізований, то замість Європейського союзу буде створена єдина європейська держава, яка залежатиме від найсильніших на сьогодні європейських гравців", – резюмує телеканал.

  При цьому TVP Info наводить витяг з преамбули документа: "Франція та Німеччина поділяють спільну долю і загальний набір цінностей, які призводять до ще більш тісного союзу між нашими громадянами. Тому ми прагнутимемо до політичного союзу в Європі і запросимо європейців взяти участь в цьому проекті".

  Наголошується: згідно з документом, країни-члени фактично не матимуть права на власні армію та спецслужби, окремий Кримінальний кодекс та національну валюту. Крім того, держави-члени фактично втратять контроль над своїми кордонами та процедурами прийому і переселення біженців на своїй території, оскільки проект також передбачає введення єдиної візової системи та ведення спільної зовнішньої політики.

  Теги : німеччина Франція Штайнмаєр ЄС Прага
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів