Незабаром стартує третій етап відбору марсіанських колоністів

  12 Червня, 2016 16:52
  Mars One повідомила, що 100 кадидатів для участі в майбутній місії з колонізації Марсу готуються до третьої фази відбору.

  Нідерландська компанія Mars One заявила, що 100 потенційних учасників майбутньої місії з колонізації Марсу вже готуються до третьої фази відбору.

  Про це повідомляють іноземні ЗМІ, зазначаючи, що третій етап конкурсу складатиметься з тестів, спрямованих на перевірку здатності людей працювати в команді.

  "Під час випробувань учасники зіткнуться з завданнями, вирішити які можна тільки командними зусиллями. Кандидати будуть відібрані за кількома критеріями: здатність приймати рішення, стійкість при виникненні проблем, психологічний стан, дотримання соціальних норм і норм поведінки, як під час змагань, так і після", - наголосив головний санітарний лікар Mars One та член відбіркової комісії Норберт Крафт.

  Крім того, він наголосив: після завершення 5-денних випробувань проект покинуть 60 учасників – "Потім 40 кандидатів, що залишаться, будуть замкнені в ізольованому середовищі та опитані. 24 з них оберуть для майбутньої марсіанської місії та розділять на 6 груп по 4 людини".

  Як відомо, конгресмени США ухвалили законопроект, що дозволяє американським компаніям добувати природні ресурси в Космосі.

  Теги : космос Марс нідерланди
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів