Не українські, а чеські ЗМІ визнані найбільш антиросійськими

  29 Березня, 2016 09:03
  Російські експерти в черговий раз показали рейтинг ворожих ЗМІ.

  У Російському інституті стратегічних досліджень (РІСД) підготували доповідь на тему "Закордонні ЗМІ в 2015 році – антиросійський вектор". У цій скарбниці російської науки названі головні "ворожі" засоби масової інформації.

  У доповіді російських дослідників йдеться, що в 2015 році найбільше антиросійських публікацій в іноЗМІ було зареєстровано в Чехії. Зазначимо, що в російських ЗМІ антиросійськими частіше називають українські, проте в рейтингу вони стали лише четвертими.

  На другому місці в антиросійському рейтингу опинився одвічний суперник Кремля – Польща. Почесне третє місце російська наука віддала журналістам з Німеччини.

  Один з основних "ворогів" Москви – Сполучені Штати Америки зі своїми ЗМІ виявилися лише п'ятими.

  У доповіді також говориться, що основним параметром, що визначає місце в рейтингу, є "індекс агресивності", розрахований шляхом ділення числа негативних публікацій про Росію на число нейтральних матеріалів. Перше місце Чехії здивувало самих доповідачів, оскільки в цій європейській країні в медіа спостерігається поляризація думок і нейтральних публікацій відносно мало, однак підсумковий результат виявився аномально високий.

  Серед найбільш антиросійських, агресивних і "ворожих" ЗМІ для Росії виявилися такі відомі видання як Frankfurter Allgemeine Zeitung (Німеччина), The New York Times і The Wall Street Journal (обидва США), The Guardian, The Financial Times і BBC (усі Велика Британія), Le Monde і Le Figaro (обидва з Франції).

  Відзначимо, що в Росії РІСД постійно опубліковує інформацію про іноземні ЗМІ, що дозволили собі критикувати їх зовнішню політику. На сайті інституту, що займається інформаційним забезпеченням адміністрації Володимира Путіна, уряду і Держдуми в 2016 році, крім названих вище, часто критикують ЗМІ Швеції і Туреччини.

  Теги : Чехія Росія ЗМІ РІСД
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів