Науковець-перебіжчик з КНДР розповів про страшні досліди над людьми

  4 Липня, 2015 10:42
  Свою доповідь науковець готується оголосити наприкінці місяця у Європейському парламенті.

  У Північній Кореї проводять нелюдські досліди над людьми з метою розробки біохімічної зброї.

  Таку сенсаційну заяву готується зробити в Європейському парламенті північнокорейський науковець, якому вдалося втекти з країни. З собою він захопив 15 Гбайт даних, які проливають світло на закриті експерименти.

  Про втечу з КНДР експерта з біохімічним озброєнь повідомляє інформаційне агентство Південної Кореї Yonhap.

  У повідомленні говориться, що він втік до Фінляндії ще минулого місяця, захопивши з собою гігабайти інформації про експерименти над людьми, що проводяться в Північній Кореї.

  47-річний дослідник на прізвище Лі працював у галузі мікробіології в науково-дослідному центрі міста Канг в провінції Чаганг, яка межує з Китаєм на півночі КНДР. Йому вдалося втекти з країни через Філіппіни. Про це агентству розповіло джерело з північнокорейської групи з прав людини.

  За словами джерела, з Філіппін вченому вдалося добратися до Фінляндії. Сам вчений заявляв, що не міг більше брати участь у роботі, яка мала стосунок до нелюдських експериментів. Він вирішив все розповісти світу, прихопив із собою електронні носії з доказами і готується найближчим часом виступити з доповіддю в Європейському парламенті. Його виступ планується в кінці місяця.

  Теги : КНДР
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів