НАТО розгорнув найбільші повітряні навчання з часів холодної війни

  19 Серпня, 2015 09:25
  Військові навчання проводяться на підтримку збереження "сильної і безпечної Європи".
  Фото: telegraph.co.uk

  Сили НАТО розпочали найбільші з часів закінчення Холодної війни спільні повітряні навчання в Європі під назвою Swift Response 15.

  Про це повідомляє The Telegraph із посиланням на заяву від армії США.

  Як ідеться в повідомленні, близько 5 тисяч солдатів із 11 країн-союзників НАТО беруть участь у чотирьохтижневих одночасних багатонаціональних повітряних операціях на території всієї Німеччини, Італії, Румунії та Болгарії. Розпочались навчання в минулу суботу, 15 серпня.

  У заяві сказано, що навчання проводяться, щоб допомогти союзникам "сил високої готовності" та продемонструвати здатність Альянсу швидко реагувати і розгортати відповідні сили на підтримку збереження "сильної і безпечної Європи".

  І хоч у повідомленні навчання не пов’язують безпосередньо з загостренням ситуації на сході України, велику кількість військових маневрів раніше у НАТО коментували як відповідь на зростаючу агресію Росії.

  Планується, що спільні повітряні навчання триватимуть до 13 вересня. Участь у них візьмуть солдати з Болгарії, Франції, Німеччини, Італії, Греції, Нідерландів, Польщі, Португалії, Іспанії, Великобританії та США. Як повідомляється, кульмінація навчань буде 26 серпня, коли літаки НАТО скинуть більше тисячі парашутистів та обладнання на тренувальну базу в Німеччині.

  Теги : військові навчання НАТО Європа Swift Response 15
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів