Націоналістичні "друзі Путіна" програли вибори у Франції

  30 Березня, 2015 13:05
  "Національний фронт" не зміг перемогти на місцевих виборах
  Марін Ле Пен
  Euronews
  Марін Ле Пен
  У другому турі місцевих виборів у Франції переконливу перемогу здобуває партія колишнього президента Ніколя Саркозі - ультраправа партія "Національний фронт", очолювана Марін Ле Пен, не отримала більшості ні в одному з департаментів.

  Про це повідомляє французьке видання Le Nouvel Observateur.

  Націоналісти, очолювані Марін Ле Пен, не отримали більшості ні в одному з департаментів, хоча в окремих округах підтримка "Національного фронту" досягала 40%.

  "Національний фронт не контролюватиме жодного департаменту в результаті виборів", - сказав віце-президент "Національного фронту" Флоріан Філіпо.

  Партія "Союз за народний рух" Ніколя Саркозі здобула перемогу в 66 департаментів (проти 41 зараз). Соціалістичної партії, очолюваної президентом країни Франсуа Олландом дісталося 30 департаментів (проти 61 зараз).

  Раніше, у першому турі місцевих виборів, перемогу теж здобула партія Ніколя Саркозі.

  Очолюваний Марін Ле Пен ультраправий "Національний фронт" набрав близько 25%, хоча результати соціологічних опитувань напередодні виборів пророкували їм перемогу.

  Марін Ле Пен висловлює відверті симпатії до політики президента Росії Володимира Путіна, бо він "не дозволяє іншим країнам нав'язувати йому рішення". Вона впевнена, що в даний час в Європі "за вказівкою США представляють Росію в невигідному світлі". Ле Пен також виступає за федералізацію в Україні.
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів