На Кіпрі чоловік поскаржився президенту на дуже високу зарплату

  4 Березня, 2016 10:21
  У світі знайшлася людина, яку не задовольняє висока зарплатня.

  Співробітник міністерства енергетики, сільського господарства і туризму Кіпру написав президенту країни лист зі скаргою на свою дуже високу зарплату, повідомляє ВВС.

  Звати кіпріота з високою зарплатою Маріос Друшіотіс і за останній рік роботи він не зробив практично нічого, а гроші отримав.

  Зазначається, що держслужбовець не отримав та не виконав жодного доручення від начальства, через нього не пройшов жоден документ. Через те, що середній рівень зарплат на таких посадах в Кіпрі становить близько п'яти тисяч євро, то можна зауважити, що службовець несправедливо отримав такі великі гроші. Зазначимо, що середня зарплаті в країні складає 1,5 тис. євро.

  Друшіотіс у листі до президента заявив, що несправедливо отримав таку високу при низькому навантаженні. Обурений держслужбовець додав, що за такого розкладу, міг би взагалі не приїжджати на роботу, щоб держава заощадила хоча б на опаленні та електриці в офісі.

  Керівник Друшіотіса міністр енергетики, сільського господарства і туризму Кіпру заявив, що вважає посаду незгодного працівника дуже важливою.

  Зазначимо, що на Кіпрі населення здебільшого вважає, що держслужбовці дуже мало працюють і занадто багато отримують.

  Теги : зарплата кіпр
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів