На Євро-2016 збірна Росії програла Словаччині

15 Червня, 2016 19:59
    Росіяни все ще мають шанси на вихід в наступну стадію плей-офф.

На чемпіонаті Європи збірна Словаччини з рахунком 2:1 виграла у Росії в рамках другого туру групи B.

Команда Росії непогано почала матч, але на 32-й хвилині одна з перших контратак словаків завершилась голом, коли Гамшик ювелірним пасом вивів Вайсса на ворота росіян. Словак розібрався з двома росіянами і пробив Акінфеєва.

Другий гол Словаччина забила на 45-й хвилині – Гамшик на лівому фланзі обіграв захисників Росії і шедевральним ударом подвоїв перевагу.

У другому таймі Росія замінила гравців центру півзахисту і гра команду суттєво покращилася. Попри велику кількість моментів росіянам вдалося забити лише у кінці матчу. Після голу росіяни мали ще моменти для зрівняння рахунку, але їм не вдалося їх реалізувати.

ГолиГлушаков,80 хв - Вайсс, 32 хв, Гамшик, 45 хв.

РосіяАкінфеєвСмольников, Василь БерезуцькийІгнашевичЩенніков, Головін (Мамаєв, 46 хв), Нойштедтер (Глушаков,46 хв), Кокорін (Широков, 75 хв), ШатовСмолов, Дзюба.

СловаччинаКозачекПекарікШкртелДюріцаГубочанКуцкаПечовскіГамшик, Мак (Дюріш,80 хв), Вайсс (Швенто, 72 хв), Дуда (Нємєц, 67 хв).