МЗС Росії вимагає від Києва відпустити керівника "РИА Новости Украина"

  17 Травня, 2018 21:27
  Російські дипломати назвали затримання журналіста – "правовим свавіллям"

  Міністерство закордонних справ Російської Федерації опублікувало заяву, у якій вимагає від офіційного Києва звільнити з-під варти головного редактора агентства "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, повідомляє ТАСС.

  ”Вимагаємо негайного звільнення Кирила Вишинського. Закликаємо наших зарубіжних партнерів звернути, нарешті, пильну увагу на правове свавілля, безпринципну боротьбу з будь-яким інакомисленням, що панує в Україні. Розраховуємо, що міжнародні правозахисні та журналістські структури не залишаться байдужими до долі Вишинського”, - йдеться в заяві МЗС РФ.

  Також у МЗС РФ вважають, що арешт керівника інформаційного агентства "РИА Новости Украина”, яке є філією "Российского информационного агентства "Новости",  є "наступом влади на свободу слова”.

  Нагадаємо, директора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського було затримано Службою безпеки України біля власного будинку 15 травня. В цей же день в офісах інформагентства були проведені обшуки, за результатами яких керівнику ЗМІ було висунута підозра в державній зраді. Причиною стали публікації та фото на сайті видання, які СБУ вважає такими, що підпадають під порушення законодавства.

  17 травня Херсонський міський суд ухвалив рішення про арешт Вишинського на 2 місяці.

  Теги : МЗС Росії РИА Новости Украина Кирил Вишинський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів