МЗС Польщі звинуватило СБУ в забороні на в'їзд неугодним полякам

  14 Листопада, 2017 22:52
  Йдеться про тих, хто критично або грубо висловлювалися на тему історичної політики української держави.

  Заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцкіон заявив, що Служба безпеки України роками забороняє в'їзд полякам в Україну через історичні висловлювання.

  Про це він сказав в інтерв'ю польському виданню, текст якого оприлюднений на сайті посольства Польщі в Україні.

  На питання, чи діє заборона на пропуск до Польщі осіб з антипольськими поглядами з України, Ціхоцький відповів, що так.

  "Принагідно я б хотів звернути увагу на те, що вже два тижні триває публічна дискусія щодо нашої заборони, а тим часом мало хто звернув увагу на чергові заборони на в'їзд польських громадян, які місяцями або роками приймає Служба Безпеки України щодо вчених, громадських діячів , представників органів самоврядування після того, як вони критично або грубо висловлювалися на тему історичної політики української держави. Мова йде не про ті погляди, які знаходять підтримку з боку польського уряду або якимось чином відображають політику польського уряду, ти не менше цих людей торкнулися санкції української сторони. І вони також дізналися про заборону в'їзду для них на кордоні", – зазначив польський чиновник.

  Як повідомлялося раніше, Польща підготувала список громадян України, яким заборонений в'їзд в країну, однак імен-персон нон грата не оприлюднює.

  Теги : Польща СБУ Україна заборона на в'їзд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів