МВФ де-факто визнав дефолт Греції

  1 Липня, 2015 08:55
  У Міжнародному валютному фонді підтвердили, що Греція так і не виплатила свій 1,5-мільярдний борг.
  Директор з комунікацій МВФ Джеррі Райс
  Фото з відкритих джерел
  Директор з комунікацій МВФ Джеррі Райс

  Греція не виплатила Міжнародному валютному фонду свій борг на суму 1,5 млрд євро у встановлений термін та просить про відтермінування платежу.

  Несплату боргу офіційно підтвердив директор з комунікацій МВФ Джеррі Райс, йдеться в його повідомленні. Через це, за його словами, програма фінансування Греції з боку МВФ призупиняється.

  "Ми повідомили нашу Виконавчу раду, що Греція наразі має заборгованість і зможе отримувати фінансування МВФ, як тільки заборгованість буде погашена" – заявив Райс. Він також підтвердив, що Фонд вчора отримав від грецької влади запит про відстрочення боргового платежу, який направлять до Ради директорів МВФ.

  Як відомо, Греція мала часу до вчорашньої ночі, щоб погасити перед МВФ свій борг, однак цього не сталось. Попри це, грецький уряд все ще сподівається на нову фінансову допомогу від кредиторів.

  Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас закликав жителів країни висловити свою думку на референдумі 5 липня щодо підтримки вимог, висунутих міжнародними кредиторами.

  Європейські лідери попередили, що відмова від умов кредиторів означатиме вихід Греції із зони євро. Греки, у свою чергу, не погоджуються з тиском ЄС щодо проведення референдуму та погрожують ЄС судом.

  Теги : МВФ дефолт греція борг
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів