Можуть спливти нові корупційні схеми чиновників ФІФА

  30 Травня, 2015 08:52
  В Сполучених Штатах Америки не припиняють розслідування щодо вищих посадовців Міжнародної організації футбольних асоціацій.

  Справу про корупційні схеми в ФІФА не припинено. США й далі займаються розслідування і невдовзі можуть висунути нові звинувачення.

  Про це пише газета The New York Times, з покликанням на представника департаменту.

  "Звинувачення у хабарництві та незаконному отриманні грошей ми висунули 14-тьом особам. І це не все. Будуть ще звинувачення", - йдеться в статті.

  При цьому, чинити тиск на сам футбол ніхто не хоче, каже представник Податкового управління Річард Вебер: "Справа не у футболі, а в корупції. Ми боремося з корупцією", - заявив він.

  Нагадаємо, Інтерпол проводить обшуки в офісах бізнесменів з Аргентини, яких підозрюють, що вони давали чиновникам ФІФА мільйонні хабарі.

  Раніше ми повідомляли, що президент Міжнародної федерації футбольних асоціацій Йозеф Блаттер Блаттер уже вп’яте обраний президентом ФІФА. Вибори відбувалися на тлі найгучнішого корупційного скандалу в історії ФІФА.

  Російський політолог Станіслав Бєлковський вважає, що скандал довкола ФІФА призведе до того, що Москві відмовлять у проведенні Чемпіонату світу з футболу у 2018 році, і це стане болючим ударом Заходу по Росії.

     Теги : корупція чиновники ФІФА футбол йозеф блаттер Бєлковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів