Молдова звинувачує Росію у порушенні суверенітету

  18 Серпня, 2016 11:07
  Маневри у Придністров'ї шкодять врегулюванню ситуації в регіоні, переконана влада країни.

  У середу, 17 серпня, міністерство закордонних справ Молдови звернулося до офіційної Москви із закликом вивести російські війська та озброєння із Придністров'я.

  Про це повідомляє Deutsche Welle.

  Бюро з реінтеграції, яке діє при уряді Молдови, стурбоване спільними навчаннями "силових структур" Придністров'я та військовослужбовців оперативної групи російських військ. Навчання кваліфікуються як "незаконні та неприпустимі дії на території Молдови".

  Влада країни вважає маневри такими, що "підривають наявні механізми підтримання миру" та унеможливлюють врегулювання ситуації у Придністров'ї.

  "Міністерство підкреслило необхідність виведення російських військових формувань і озброєння з території Молдови, а також перетворення нинішньої миротворчої операції на багатонаціональну цивільну місію під міжнародним мандатом", – йдеться у заяві міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Молдови офіційному представникові посольства Росії.

  Нагадаємо, оперативна група російських військ – об'єднання збройних сил Російської Федерації, яке з 1995 року дислокується на території самопроголошеної "Придністровської молдовської республіки".

  Як відомо, наразі у Берліні після дворічної перерви розпочався черговий раунд переговорів щодо врегулювання ситуації у Придністров’ї.

  Теги : військові навчання молдова Придністров'я РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів