Молдова планує забрати в Росії Кишинівський аеропорт

  25 Серпня, 2015 12:47
  Антикорупційне розслідування показало, що прибутки аеропорту використовуються не за призначенням.
  Фото з відкритих джерел

  Молдовський уряд вирішив створити робочу групу, що вивчатиме питання законності угоди про передачу Кишинівського міжнародного аеропорту російській компанії Avia Invest.

  Про це в Кишиневі журналістам заявив прем'єр-міністр Молдови Валеріу Стрілець.

  Він розповів, що рішення про створення відповідної робочої групи було прийняте на підставі даних Національного центру з боротьби з корупцією. Згідно з розслідуванням, прибутки аеропорту використовуються не за призначенням, а частина коштів іде зовсім не на інвестиції в інфраструктуру летовища, а на спонсорство одного з футбольних клубів Молдови.

  Кінцевим же власником ФК є мер молдавського міста Оргеев Ілан Шор, який підозрюється в причетності до розкрадання понад мільярда доларів з молдавської банківської системи.

  Як зазначив прем'єр-міністр Молдови, робоча група вивчить також і можливі наслідки розірвання контракту з російською фірмою

  Зазначимо, що Кишинівський аеропорт у 2013 році був зданий у концесію російській компанії Avia Invest терміном на 49 років. Пізніше ж більшість молдовських політичних лідерів захотіли повернути аеропорт у власність держави.

  Теги : Росія корупція молдова Кишинівський аеропорт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів