МОК: всю збірну РФ не відсторонять від Олімпіади

  21 Червня, 2016 16:58
  Атлети, які в індивідуальному порядку пройдуть перевірку на допінг, поїдуть в Ріо.
  Томас Бах
  Томас Бах

  Міжнародний олімпійський комітет вирішив не відстороняти всю збірну Росії від Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Однак дискваліфікація російських легкоатлетів, накладена Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій (IAAF), залишається в силі.

  Про це повідомив під час прес-конференції президент організації Томас Бах.

  Глава МОК заявив, що до атлетів з Росії має застосовуватися презумпція невинності, тобто "чисті" спортсмени зможуть отримати допуск на Ігри в Ріо в індивідуальному порядку, пройшовши відповідні тести на допінг у акредитованих лабораторіях.

  Спортсмени, яким дозволять брати участь в Олімпіаді, зможуть виступати під російським прапором.

  Нагадаємо, 17 червня IAAF відмовилася відновити членство Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА).

  Дискваліфікація збірної РФ пов'язана з допінговим скандалом, який розпочався в грудні 2014 року, коли німецький телеканал ARD почав документальний серіал про допінг у спорті, де кілька відомих російських атлетів заявили, що Мінспорту РФ покриває прийом допінгу в Росії.

  Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) після показу німецького серіалу вирішило перевірити викладені в ньому дані. У листопаді минулого року WADA завершило власне розслідування щодо РФ. У підсумковій доповіді організація в цілому погодилася з висновками журналістів.

  IAAF незабаром відсторонила російських спортсменів від участі в міжнародних змаганнях. Легкоатлетичні заходи світового рівня, які мали б пройти в РФ, скасували.

  Теги : РФ олімпіада IAAF допінг WADA ВФЛА МОК
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів