Міжнародна антикорупційна організація зацікавилась кар'єрою доньки Путіна

  24 Вересня, 2015 11:43
  Фонд, який вона очолює, постійно виграє тендери.
  Катерина Тихонова
  Фото з відкритих джерел
  Катерина Тихонова

  Діяльністю Катерини Тихонової, яку ЗМІ називають донькою Президента Росії Володимира Путіна, зацікавилася організація Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP).

  Матеріал про неї організація опублікувала на своєму сайті.

  Влітку Тихонова стала керівником проекту Московського державного університету з бюджетом у 1,5 млрд доларів. Підконтрольний їй фонд "Інопрактика" почав розробляти проект Науково-технологічного парку МДУ.

  З моменту свого заснування в 2012 році "Інопрактика" стала однією з найбагатших некомерційних організацій в Росії. Її спонсорують "Роснефть", "Газпром" і "Росатом".

  Фонд Тихонової незмінно виграє тендери від тих же держкорпорацій. Так, цього року вона підписала контракти з "Роснефтью" на понад 110 млрд рублів (1,5 млрд доларів).

  Нагадаємо, 28-річна Тихонова відома також як спортсменка, танцівниця акробатичного рок-н-ролу. Срібний призер чемпіонату Росії минулого року. 

  Журналіст Олег Кашин взимку 2015 року розповсюдив інформацію щодо підтвердження анонімним джерелом агентства Рейтерс з МДУ того факту, що Тихонова є донькою президента Росії.

  В липні російський опозиціонер Олексій Навальний повідомив, що Тихонова обійняла посаду заступника проректора МДУ.

  Теги : Путін корупція Катерина Тихонова МДУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів