Міс Росії осквернила державний прапор РФ

  27 Травня, 2015 12:46
  Фотосесія під назвою "Смак Перемоги" декому здалась "наругою" над прапором Росії. Красуню пропонують покарати виправними роботами.

  Прокуратура Свердловської області (Росія) розпочала перевірку стосовно "Міс  Росії-2015" Софії Нікітчук, яка сфотографувалась у загорнутому російському прапорі для обкладинки глянцевого журналу.

  Фотографія стала обличчям травневого номеру російського журналу "Стольник", який був присвячений 70-річчю перемоги у Великій вітчизняній війні. Вочевидь, там вирішили, що оголена 21-річна красуня, загорнена у триколор, - це вищий прояв патріотизму.

  Однак деяким фотосесія під назвою "Смак Перемоги" не сподобалась, більше того – здалась оскверненням державного прапора Росії. Відповідне звернення (автор якого не розголошується) надійшло в обласну прокуратуру, після чого за цим фактом розпочалась перевірка.

  Російська преса також писала, що Загальноросійський народний фронт запропонував покарати Нікітчук за "наругу" над одним із символів Росії – виправними роботами.

  Як відомо, Софія Нікітчук, студентка інституту гуманітарних наук і мистецтв Уральського федерального університету, 19 квітня 2015 року здобула титул "Міс Росія". 

  Теги : міс Росії прапор РФ осквернення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів