Міноборони та МВС Росії закуповують санкційну їжу – Навальний

  7 Серпня, 2015 16:09
  Попри продуктове ембарго, у держзакупівлях присутні заборонені продукти.

  Російські відомства, зокрема, мерія Москви, Міністерство оборони та МВС Російської Федерації, порушуючи запроваджене в серпні 2014 року продуктове ембарго, продовжують купувати для своїх заходів продукти, які потрапили під заборону.

  До такого висновку дійшли учасники Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального після проведеного розслідування.

  Як доказ на сайті Фонду наводяться відскановані документи про держзакупівлі для забезпечення заходів за участі мера Москви Сергія Собяніна, для святкування Дня працівника органів внутрішніх справ, а також для банкету, організованого з нагоди випуску у вузах Міноборони, МВС, МНС, ФСБ і ФСО.

  У меню всіх вказаних заходів було виявлено європейські сорти сирів: брі, рокфор, грюйер, дор-блю, пармезан і моцареллу. З них тільки пармезан і моцарелла можуть бути вироблені в Росії.

  Нагадаємо, заборону на ввезення молочної продукції, м'яса, риби, овочів і фруктів із країн Євросоюзу, США, Норвегії, Австралії та Канади було запроваджено у Російській Федерації 6 серпня 2014 року і продовжено ще на рік у липні 2015-го. У серпні санкційні продукти почали знищувати на російському кордоні.

  Теги : Росія санкції Навальний продуктове ембарго
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів