Міноборони РФ залило Челябінськ фекаліями

  18 Жовтня, 2016 20:58
  Військові стали винуватцями серйозного екологічного забруднення.

  У російському місті Челябінськ через дії Міністерства оборони РФ каналізаційними стоками була забруднена річка Міасс, вода з якої постачається у місто, передає Каспаров.Ру.

  Через забруднення річки на сполох забили місцеві мешканці, які повідомили про катастрофу екологам. За словами жителів Челябінська та Сосновського району через забруднення річки з каналізації відчувається стійкий сморід. Також населення  виявило струмок каналізаційних стоків неподалік від річки.

  Екологи оглянули місце катастрофи і виявили, що струмок відходів тече тут ще з липня цього року. Його довжина становить близько ста метрів, а ширина – понад трьох метрів.

  Спеціалісти виявили, що масштаби забруднення є надзвичайними, оскільки на одному із відрізків річки стоки утворюють пляму до 200 метрів у довжину і 30 метрів в ширину. Більшість рослин поблизу річки загинула.

  За даними екологів винуватцем катастрофи є організація "Житлово-комунальне господарство", яке належить Міністерству оборони Російської Федерації.

  Наразі військова і природоохоронна прокуратури порушили кримінальне провадження за фактом надзвичайної екологічної ситуації.

  Теги : Росія Міноборони Росії
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів