Медведєв назвав посилення санкцій США оголошенням економічної війни

  10 Серпня, 2018 09:31
  На думку прем'єра РФ, на такі дії "американських друзів" потрібно буде реагувати, і методи можуть бути різними.

  Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв розцінив можливе подальше посилення економічних санкцій проти Росії, як оголошення економічної війни, передає ТАСС.

  За його словами, на цю війну треба буде реагувати економічними, політичними або іншими методами.

  "Розмови про майбутні санкції я б не хотів коментувати, але можу сказати одне: якщо буде щось типу заборони діяльності банків або використання тієї чи іншої валюти, то це можна буде назвати абсолютно прямо, це оголошення економічної війни. І на цю війну необхідно, потрібно буде реагувати – економічними методами, політичними методами, а, в разі необхідності, і іншими методами. І наші американські друзі це повинні розуміти", – заявив він.

  При цьому Медведєв додав, що американські санкції спрямовані не тільки проти Росії, подібні санкційні протекціоністські заходи Вашингтон використовує і проти Китаю.

  "Це звичайно не подобається китайцям, це нікому не подобається, і наше завдання всім цим заходам протистояти", – сказав він.

  Нагадаємо, раніше в МЗС РФ заявляли, що Москва не буде виконувати висунуті США умови для зняття нових санкцій, введених після отруєння екс-агента ФСБ Сергія Скрипаля.

  Теги : Росія США санкції Дмитро Медведєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів