Лукашенко пообіцяв роздати кожному громадянину зброю в разі війни

  9 Жовтня, 2018 12:06
  За словами президента Білорусі, всі дорослі громадяни країни повинні вміти користуватися зброєю.

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв роздати зброю в кожну сім'ю і кожному дорослому білорусу у разі, якщо країна вступить у війну.

  Таку заяву він зробив під час відвідування військового полігону в Брестській області на заході країни, передає Радіо Свобода.

  В ході огляду нових зразків військової промисловості, Лукашенко заявив, що всі дорослі громадяни країни повинні вміти користуватися зброєю.

  "Автомати, пістолети, кулемети та боєприпаси до них – не дай Бог війна, ми роздамо у кожну родину. І ми будемо захищати свою територію усіма. Ну, дітей давайте виведемо. Люди похилого віку і навіть жінки, і так далі: 7 мільйонів осіб – 7 мільйонів отримає зброю, щоб вони могли захищатися", – наголосив Лукашенко.  Як зазначається, у Білорусі жорстке законодавство у сфері володіння зброєю цивільним. Згідно з дослідженням женевського Інституту міжнародних відносин, Білорусь знаходиться на 91 місці в світі по числу одиниць цивільної зброї на 100 чоловік населення з 6,1 одиницею зброї на 100 чоловік. Це в два рази менше ніж в Росії (12,3 одиниці), в три рази менше ніж в Німеччині (19.6) та майже в 20 разів менше, ніж у США (120,5).

  Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко натякнув на втрату незалежності і входження до складу іншої держави, якщо країна не дасть стабільності власному сільському господарству.

  Теги : Білорусь зброя лукашенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів