Лукашенко готовий воювати з Москвою, якщо та нападе

  2 Квiтня, 2015 13:14
  Білорусь не буде північно-західним краєм Російської імперії, а війна в Україні показала РФ, що в нинішньому світі захоплювати території "просто так" не можна.
  Олександр Лукашенко
  Фото: Укроп.org
  Олександр Лукашенко

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко впевнений, що білоруси зможуть захистити себе від будь-якої зовнішньої агресії, навіть російської.

  Про це він заявив в інтерв'ю Bloomberg.

  "Хто б не прийшов до нас з мечем, той від меча і загине. Ми будемо воювати проти європейців, американців, росіян – кого завгодно. Якщо він поставить перед собою мету завоювати цей шматок землі, на якому повинні жити білоруси", – сказав він.

  Лукашенко додав, що у Росії є дуже багато людей, "які мислять імперськи і бачать Білорусь ні чим іншим, ніж північно-західним краєм".

  "Ми на це даємо конкретну відповідь. Ми не будемо північно-західним краєм", – заявив він.

  Також президент висловив упевненість, що сама Білорусь ніколи не буде конфліктувати з Росією.

  Лукашенко також вважає, що війна в Україні показала Росії, що в нинішньому світі просто так нападати на інші країни не можна.

  У той же час Лукашенко висловив упевненість, що насправді Путін не прагне до відновлення імперії, але "якщо хтось вже занадто буде зариватися", то йому доведеться за це відповісти.

  Характеризуючи самого себе, Лукашенко заявив, що більше не є "останнім диктатором Європи". "Є диктатори трохи гірші за мене, хіба ні? Я вже менше зло", – сказав він.

  Теги : Білорусь Путін лукашенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів